گارانتی و خدمات پس از فروش

After-Sales-Service پشتیبانی

موارد قابل توجه:

1) تاریخ شروع گارانتي از روز تحویل کالا به مشتری محترم آغاز می‌شود.

2) دستگاه از تاریخ رسیدن به محل مشتری به مدت ۲۴ ساعت مهلت تست سلامت و ۷ روز مهلت مرجوعی بر اساس عدم تطابق مشخصات با توضیحات مندرج در سایت را دارد. در صورت وجود ایراد کلی (با رعایت موارد مذکور در دفترچه راهنما) مشتری بایستی در مدت ۲۴ ساعت از زمان تحویل کالا با ثبت تیکت و یا تماس با پشتیبانی ایراد را ثبت نماید که در صورت تایید ایراد، کالا به رایگان تعویض می‌گردد. کالا باید حداکثر یک روز کاری پس از تایید درخواست به آدرس ذکر شده ارسال گردد. هزینه ارسال (رفت و برگشت) در صورت تایید خرابی به عهده فروشگاه می‌باشد. اگر ایرادی پس از مهلت ۲۴ ساعته اعلام گردد بدین معناست که کالا در تست اولیه سالم بوده و پس از آن دچار مشکل شده است. در این حالت مشمول تعویض رایگان و یا عودت اصل پول نمی‌باشد. در صورت عدم تطابق مشخصات کالا با توضیحات درج شده در سایت و نیاز به مرجوع کردن دستگاه، بایستی درخواست مرجوعی در مهلت 7 روزه از طریق فرم پشتیبانی ثبت گردد. پس از بررسی درخواست و تایید شدن آن، کالا بایستی حداکثر یک روز کاری پس از تایید درخواست به آدرس ذکر شده ارسال گردد. در صورت تایید مغایرت هزینه ارسال (رفت و برگشت) به عهده فروشگاه بوده و کالا تعویض می‌گردد. چنانچه مغایرت ذکر شده تایید نگردد اما کالا کاملا سالم باشد اگر از شرایط اولیه خارج نشده باشد باز هم امکان تعویض کالا وجود خواهد داشت! در این شرایط، هزینه ارسال (رفت و برگشت) به عهده مشتری بوده و در صورت نبود موارد جزئی مانند برچسب صفحه نمایش در کالای ارسالی توسط مشتری، مبلغی برای جبران درخواست می‌شود (اگر مشتری با وجود سالم بودن کالای مرجوعی تقاضای تعویض داشته باشد).

3) در صورت تقاضای مشتری برای تعویض کالا با رنگ یا مدل دیگر، اگر کالا کاملا سالم باشد و از شرایط اولیه خارج نشده باشد در مهلت 7 روزه امکان تعویض کالا وجود خواهد داشت! در این شرایط، هزینه مابه التفاوت و ارسال (رفت و برگشت) به عهده مشتری بوده و در صورت نبود موارد جزئی مانند برچسب صفحه نمایش در کالای ارسالی توسط مشتری، مبلغی برای جبران درخواست می‌شود.

4) در صورت مشاهده هر گونه مشکل و خرابی (منوط به رعایت هشدارها و نکات دفترچه راهنما) تا یک سال از تاریخ شروع گارانتی با ثبت درخواست مشتری و تایید فروشگاه، کالا یا قطعه معیوب با کالای نو پس از پرداخت هزینه معادل با 20 درصد کمتر از قیمت آن (مندرج در سایت فروشگاه و یا در صورت عدم وجود در سایت فروشگاه، قیمت استعلامی بازار که توسط فروشگاه صورت گرفته و به اطلاع مشتری محترم می‌رسد) تعویض می‌گردد. هزینه نصب (در صورت وجود) اگر جزئی باشد رایگان انجام شده و در صورت تخصصی بودن (ریسک خرابی دستگاه) با هزینه معادل 20 درصد کمتر از اجرت عرفی انجام می‌پذیرد. در این شرایط هزینه ارسال کالای معیوب به عهده مشتری بوده و هزینه ارسال کالای سالم به عهده فروشگاه می‌باشد.

5) مهلت ارسال کالای موضوع بند 4 به مشتری محترم توسط فروشگاه، حداکثر 10 روز بوده و در صورت تجاوز به ازای هر روز، یک درصد بیشتر به نفع مشتری کسر می‌گردد.

6) در صورت عدم وجود کالا برای تعویض موضوع بند 4، قبل از ارسال کالا توسط مشتری به ایشان اطلاع داده شده و در صورت تامین تا 2 ماه آینده این موضوع به تعویق افتاده و یا کالا با کالایی با همان قیمت با پرداخت هزینه معادل با 25 درصد کمتر از قیمت آن، تعویض می‌شود.

7) در مورد دستگاه‌های سیم‌کارت خور، ریجستری سیم‌کارت کاملا تضمین می‌گردد. با این وجود در صورت بروز مشکل (غیر از موارد مربوط به شبکه مخابراتی کشور) به رایگان بر طرف شده و هزینه ارسال (رفت و برگشت) به عهده فروشگاه می‌باشد. ضمنا فعال‌سازی دستگاه سیم‌کارت‌خور از طریق همتا، به معنای خرید قطعی کالا می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی:

1) دستکاری یا مخدوش شدن سریال دستگاه یا عدم تطابق آن

2) مخدوش شدن کارت گارانتی و یا به همراه نداشتن جعبه و کارت گارانتی در زمان مراجعه به فروشگاه

3) بروز هرگونه اشکال فنی ناشی از ضربه، شکستگی، مواد شیمیایی، آتش، نوسانات برق، گرد و غبار شدید

4) هرگونه آبخوردگی و در معرض رطوبت شدید قرار گرفتن

5) ایجاد تغییرات فیزیکی در قطعات سخت افزاری دستگاه

6) نصب نرم افزارهای راه انداز سیستم غیر اوریجینال، برنامه های کاربردی، آلودگی به ویروس و Jailbreak/Root که موجب اختلال در کار دستگاه گردد.

7) هرگونه تغییر در قطعات سخت افزاری و استفاده از آداپتور و کابل های متفرقه

8) باز شدن، تعمیر یا سرویس دستگاه توسط افراد غیر مجاز

موارد خارج از تعهدات شرکت:

1) استفاده غیراصولی از دستگاه و عمل نکردن به استانداردهای تعیین شده و دستور العمل‌های ذکر شده در دفترچه راهنما و مذکور در سایت فروشگاه

After-Sales-Service گارانتی