سیاست مرجوعی

 

سیاست مرجوعی در پاناواچ به چه صورت است؟

خرید اینترنتی همواره با چالش تناسب و هماهنگی کالای دریافتی در برابر آنچه با مطالعه مشخصات، دیدن تصاویر و یا حتی ویدئو های بررسی کالا برای خریدار متصور می‌شود روبرو است.

حتی ممکن است در نگاه اول کالای خریداری شده همان چیزی باشد که مشتری به دنبال آن بوده اما با اولین استفاده از محصول مشخص شود کالای خریداری شده نیاز وی را برطرف نمی‌کند و یا به سبب ایرادی که با به کار انداختن محصول آشکار شده است قابل استفاده نمی‌باشد. در چنین شرایطی یا کالا در یکی از کشو های کمد اتاق رها می‌شود و یا برای مرجوع کردن کالا به فروشنده محصول اطلاع داده می‌شود.

متاسفانه در اکثر موارد تعهدی برای پس گرفتن کالای خریداری شده (چه اینترنتی و چه حضوری) به خصوص در صورت باز شدن جعبه کالا وجود ندارد. در مواردی هم که تعهد پذیرش مرجوعی کالا ذکر گردیده است به دلیل نبود قوانین شفاف در این زمینه برای حل مشکل به وجود آمده، کاملا سلیقه ای و احتمالا به نفع فروشنده عمل می‌شود.

اما در پاناواچ قوانین مشخصی برای مرجوع کردن کالا در نظر گرفته شده است تا به راحتی در صورت وجود مشکل در دستگاه خریداری شده با توجه به مشخصات ذکر گردیده در سایت و یا دلایل سلیقه ای، کالا مرجوع گردد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه “خدمات پس از فروش” مراجعه گردد.